Fare Kapanı

fk_popup_afis

Tiyatro Kılçık bünyesinde uzun yıllardır eğitim alan ve bu sene aldıkları özel eğitimle farklı bir konseptle karşımıza çıkan ATÖLYE 2 öğrencileri yeni oyununu gururla sunar.

Eğitmenleri Cenk Tunalı’nın yönetmenliğinde sahneleyecekleri oyunları; gerilim üstadı ‘Agatha Christie’ nin “Fare Kapanı”
24 Mayis Pazar 19.00
28 Mayıs Perşembe 20.30
tarihlerinde Göztepe Halis Kurtça Sahnesinde oynayacakları oyunun konusu;

Molly ve Giles, kendilerine miras kalan eski bir köşkü pansiyon olarak işletmeye karar veren genç bir çifttir. İlk müşterilerini karşılamaya hazırlandıkları gün kardan yollar kapanmaya başlamıştır ve çok yakında dışarıyla iletişimleri tamamen kesilecektir. Hemen önceki gün yakın çevrede bir cinayet işlenmiştir. Bu haberi aldıktan sonra müşteriler teker teker gelmeye başlar. Gece yarısı gelen sürpriz bir misafirleri de vardır. Tüm müşteriler odalarına yerleştikten sonra bir telefon gelir ve köşke bir komiserin gönderileceği haber verilir.
Komiser, cinayeti araştırmak için gelmiştir ve zaten çok da normal olmayan otel müşterilerinin tuhaf hallerini incelemeye başlar. Bu sırada aralarından biri öldürülür ve işler iyice karışır. Kar yağışı tüm yolları kapattığı için köşkte mahsur kalan bu yedi kişiyi gergin saatler beklemektedir.
Cinayeti işleyen kişi gerçekten içlerinden biri midir?
Bu merak dolu oyuna tüm Kılçıkseverleri bekliyoruz.
Detaylı Bilgi ve Rezervasyon : 0538 986 73 73