Çevreyolu Sakinleri

“Çevreyolu”; insanlar daima boş olduğunu düşünür, ama genelde o hep doludur 🙂
“Sakin” de her zaman uslu değildir zaten 😉

Yoldan, kaldırımdan, otobüsten, plajdan, pazardan, çarşıdan kısacası adımlarınızın ziyaret ettiği her yerden aldık bu Sakinler’i, sadece biraz farklı baharatlar ekledik onlara 😉 Belki kimilerine çok tanıdık, kimilerine ise çok yabancı, ama kucak dolusu hissedeceğiniz gülümseme hep aynı…

Zaten bir çevre yoluna çıktığınızda kendinizi Edirne’de de bulabilirsiniz Yozgatta’da. Yolun sizi nereye götüreceği hiç belli olmaz. Eğlenmeyi, macerayı ve gariplikleri seviyorsanız, siz de bir “çevre yolu sakinisiniz” artık. Öyleyse altınızda araba olmadan dansları ,şarkıları ve absürd tipleriyle o yeşil tabeladan eğlenceli bir dünyaya seyahat etmeye hazır olun.

Çevreyolu Sakinleri, insanı ciddiyet ve formalitelerle dolu hayattan alıp götürüyor; yerine kaş çatmayı kahkahayla takas eden, yanaklarından kırmızı hayat fışkıran birini getiriyor. Kısacası, onlar bu oyunda hüzünlere tuz ruhu döküyor!

Bir Hollanda Atasözü der ki; “Bir gün gülmemek, bir gün yaşamamaktır.” Öyleyse sahnemize gelin de, sizi çevre yolu sakinleriyle tanıştıralım.