Tuhaf Şeyler – Salute

Kurumsal eğitim verdiğimiz şirketlerimizden biri olan ‘Salute’ ile harika bir oyun sahneliyoruz. 17 Ocak Çarşamba akşamı saat 20:00’de Akatlar Kültür Merkezinde ‘Salute’ çalışanlarının oynadığı ve Cenk Tunalı’nın yönettiği “Tuhaf Şeyler” isimli oyunumuza tüm Kılçıkseverleri bekliyoruz.

Çok Doluyum

cenktunali

“Cenk Tunalı çok dolu, anlatmadan da rahatlamayacak. Hikayelerini paylaşacak, paylaştıkça çoğalacak, çoğaldıkça hatırlayacak, hatırladıkça yenilerini anlatacak. Peki, nedir bu hikayeler?

Oyunculuktan yönetmenliğe, yazarlıktan eğitmenliğe, sahne üstünden gündelik ilişkilere; kısacası çocukluktan yetişkinliğe biriktirdiği her şey. Sadece başkasının hikayeleri olarak düşünmeyin; dinleyecekleriniz aslında arkadaşlarınızın, akrabalarınızın, mahallenizdeki bakkalın, üst komşunuz Neriman Teyze’nin, sizin, bizim, hepimizin hayatı. Yani hem tanıdık hem yepyeni bir gösteri bekliyor sizi. “Gösteri” olarak da tanımlamak çok doğru değil bir yandan; kiminiz söyleşi, kiminiz dinleti, kiminiz stand-up diyecek bu anlatılanlara; kiminiz de belki bambaşka bir tat alacak sonunda.

Ama şu kesin ki gülümseyerek ayrılacaksınız salondan, hatta hep hatırlayacağınız hikayeler kalacak aklınızda. Bazen bir anda aklınıza gelen, tatlı tatlı dilinize dolanan şarkılar gibi; buselik makamında.”

Biletleri Biletixlerden Temin edebilirsiniz…

http://www.biletix.com/etkinlik/TC288/ISTANBUL/tr

 

Ayşegül Çıldırmış Olmalı


aysegul

Tiyatro Kılçık, yılın komedisini gururla sunar!

Yıllardır kendi yazdığı oyunları oynama başarısı gösteren nadir tiyatrolardan biri Tiyatro Kılçık, yepyeni bir kadroyla en sevilen skeçleri sahneye taşıyor.

Güldürme garantili oyunda başınıza gelmemiş ama her zaman gelebilecek olaylara tanık olacaksınız…

İlk oyun
Tarih: 3 Aralık Cumartesi Saat 20:30
Yer: Akatlar Kültür Merkezi
Biletler; #biletix ve gişede
Telefon: 05383993912

Birgül Ulusoy – “kulisonline.com” Röportajı

birgulko1

Birgül Ulusoy kendisiyle, yeni oyunu çevre yolu sakinleriyle, tiyatro kılçıkla ilgili bilgileri kulisonline’a anlattı.

Röportajın devamı için tıklayınız…

Aşk Yok Heyecan Var

ayhv_

Kılçık Yazı Ekibi’nin kaleme aldığı AŞK YOK, HEYECAN VAR adlı “Müzikli Komedi” oyunu, birlikte güldüğümüz insan manzaralarını oyuna ekleyerek gündemi takip ediyor.

Son Oyun 20 Aralık 2016 Cadde Bostan Kültür Merkezi saat:20:30

insanhaber.com: Cenk Tunalı ile Röportaj

Ekol Tiyatrosu: Tiyatro Kılçık, Üslup Oyuncusu: Cenk Tunalı

Tiyatro Kılçık’ın kurucusu Cenk Tunalı, tiyatro sanatıyla dünyaya bir ayna tutma tutkusunun peşine takılmış bir sanat insanı. İlkelerinden ödün vermeden, hep daha ideal işler ortaya koymak istemiş, istiyor ve istemeyi de sürdürecek.

Tiyatro Kılçık, 2015 itibariyle 15. Yaşını dolduran bir tiyatro. 1000’den fazla oyun sahnelemiş. 20’den fazla tiyatro oyunuyla profesyonel  alanda kendini göstermiş. Aynı oyunu 200’den fazla kere sahneye koyabilmiş. Kurumsal bir tiyatro olarak, ilk, orta ve yüksek dereceli pek çok okulla ve  Coca Cola, Akbank, Mercedes-Benz Türk A.Ş., Philip Morris International Türkiye ve Chrysler Türkiye gibi ticari firmalarla eğitim çalışmaları gerçekleştirmiş.

15 yıl önce kurduğu Tiyatro Kılçık, bugün Kılçık Mekan’la daha da zenginleşen, sahnede yenilik ekolünü, özgün noktalara taşıma hedefindeki, gülen ve güldüren genç sahne insanı Cenk Tunalı karşınızda. O hayata biz de ona ayna tuttuk…

Röportajın devamını buradan okuyabilirsiniz.

Kılçık Mekan Açıldı

KILÇIK MEKAN AÇILALI 1 YIL OLDU!!! HALA GELMEDİNİZ Mİ???

17 yıldır eğlence ve sanat hayatına kendi bakış açısını kazandıran Tiyatro Kılçık, Kadıköy’de, yeni mekanı KILÇIK MEKAN (Tiyatro, Cafe-Bar) ile iddiasını bir adım daha yükseltiyor.

Hedef konsepti, tüm eğlence ihtiyaçlarınızı bir arada karşılamak olan yeni mekanımızda lezzetli Aperatif mutfağı menüsü ile hem keyifli yemek davetlerinizi verebilir, hem buluşma noktası olarak rahatlıkla seçebilir, hem de 60 kişilik profesyonel oda tiyatrosu ile birbirinden keyifli aktivitelere dahil olabilirsiniz.

Ayrıca aşağı katta Müzik konser alanı sahnesi ile artık KILÇIK MEKAN’da birbirinden değerli müzisyenler ve müzik grupları sahne alıyor. Ve artık yeni konsepti sayesinde tam bir canlı müzik mekanı olarak her gün yeni müzikseverlere ulaşıyoruz. Kılçık Mekan hedef olarak yeni yılda tam bir MUSİC-LİVE Mekanı olma yolunda hızlı adımlarla yoluna devam ediyor !!!

Özellikle mekan ile uyumlu olması açısından dikkatli bir şekilde konsepti oluşturulan “Kılçık Oda Tiyatrosu’nu, diğer sahnelerden ayıran en önemli özellikleri sizlerle paylaşmak isteriz;

• Tek kişilik, 3-4 kişilik gösteriler, tiyatro oyunları ve performanslar
• Doğaçlama oyunlar
• Şahsi ya da şirket sunumları
• Şirket veya bayi toplantıları
• Özel grup toplantıları
• Tanıtım
• Konferans
• Söyleşi, imza günü
• Davet
• Açık oturum
• Akustik performans
• Dinleti
• 3– 4 kişilik müzikal oyunlar
• Prova
yapılabilecek özellikte, teknik odası, kulis (tuvalet ve makyaj odası dahil) ile hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca performans öncesi ya da arasında alkollü – alkolsüz içecek servisi yapılabildiğinden bardaklı tiyatro koltuklarınızda maksimum konforla gösterileri izleyebileceksiniz.

Gösteri sanatlarından aşina olduğunuz pek çok profesyonelin performansları ile Tiyatro Kılçık ekibinin ve bir çok tiyatro grubunun da kullanacağı sahnemizde hep birlikte çok eğlenmeyi planlıyoruz.
Dekorasyon ve hizmeti ile evinizin konforunu sunmayı hedeflediğimiz yeni Kılçık mekanımızı rahatlıkla “Bizim” diyebileceğiniz tasarım ile dizayn etmeye çabaladık.

120 kişilik kullanım alanı ile keyif alanı sunduğumuz mekanımızda, bir çok ön hazırlığı sizi düşünerek yaptık.

Bistro masa düzeni, ferah ve yüksek tavanı, özel aydınlatma sistemi, her türlü yerli – yabancı, alkollü – alkolsüz içecek seçenekleri içeren zengin çeşitli barı, özel giyimli servis elemanları ile her türlü doğum günü, özel konsept kutlama, davet, kokteyl, parti, şirket ya da bayi yemekleri, dj performans gibi etkinliklere hazırız.

Tiyatro Kılçık oyuncuları dahil olmak üzere bir çok sanatçı dostumuzu sık sık ağırlamayı planladığımız yeni mekanımızda, nezih ve kaliteli bir sosyal ortam oluşturmak gayretindeyiz.

Sizlerin ihtiyaçları ön görülerek hazırlanmış “Kılçık Tiyatro Cafer Bar” da, en mutlu anlarınızı paylaşmayı çok istemekle birlikte, mekanımızda gerçekleştirmek istediğiniz her türlü etkinlik için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Bu yeni heyecanımızı paylaşmanız için Kılçık ailesine sizleri de sevinçle bekliyoruz.

Adres: Osmanağa mah. Karadut sok. No:14 / 1 KADIKÖY(Kadıköy Meydan’da Boğa’nın karşısındaki Tavuk Dünyası’nın bulunduğu sokağa girdikten sonraki ilk sol)
0534 371 80 41