AYŞEGÜL SIKINTIDA

aysegulSikintida

 

Tiyatro Kılçık,  “Ayşegül” serisine devam ediyor…

Yedi genç tiyatrocu’nun küçük bir barda başlattığı interaktif oyun bu yıl da Taksim, Old City Comedy Club’da devam ediyor.   Seyircilerin oyun izlerken sandalye masa düzeninde oturup keyifle bir şeyler içebildikleri ve zaman zaman  oyuncu olarak da kendilerini sahnede bulabildikleri oyun “Ayşegül Hindistan”da devam ederken; Ayşegül serisine bir yenisi ekleniyor;

“Ayşegül Sıkıntıda” 22 Ocak’da sahnelenmeye başlıyor.

Cenk Tunalı’nın sahneye koyduğu oyunda Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu, Orçun Kaptan, Şeyla Halis, Sinan Çalışkanoğlu, Cenk Tunalı ve Burç Ara oynuyorlar. Kılçık ekibinin her zaman karşılaşılabilir saçma durumları ve kişileri işlediği komik kabare oyunu “Ayşegül Sıkıntıda”’yı Her Pazartesi ve Salı saat 21.00’den itibaren Old City Comedy Club ’da izleyebilirsiniz.

Konu:

Ayşegül durmuyor..Yıllardır Hindistan’da olan Ayşegül’e belli ki mistik havalar yaramamış. Üstüne üstlük daha fena olmuş, pek bir darlanmış. Sıkıntılara girmiş. Sıkıntı diye bahsettiğimiz öyle intihara meyilli bir durum değil. Tamamen çevremizde olan bitene, bizi sağda solda gelip “bulabilen” tiplere, durumlara takmış kafayı.

 

q6

q5

q4

q3

q2

q1

q10

q9

q8

q7